Jdi na obsah Jdi na menu
 

Otrocká smlouva

6. 3. 2015

Otrocká smlouva

Tu noc jsem vůbec nemohl spát. Stále se mi vracely všechny ty obrázky mé „převýchovy", vlastně totální potupy. Věděl jsem, co mě čeká, bylo mi jasné, že od první chvíle to bude především o SM, ale že to bude tak ponižující, to jsem opravdu netušil.

Smlouva mi nicméně jinou šanci nedávala. Zatímco jsem takhle vleže přemítal, do mé „cely" vklouzla má včerejší noční návštěvnice a dnešní trapička. Když viděla, že nespím, posadila se na židli u postele a bez rozpaků mi řekla: "Jen lež, přišla jsem se podívat, jak ti po dnešku je. Řekla bych, že to nejhorší už máš skoro za sebou. Děsně se mi líbí, jak ti pořád stojí a hlavně jak stříká. To mě strašně rajcuje, nejvíc. A pak, když jsme na tebe močily a pak když ti ho kouřil. To bylo super! Ja vím, že máš teď odpočívat, ale když mně to nedá. Vystrč ho, ať se na něj můžu dívat!"

„Ano, Madam," reagoval jsem a odhodil deku. Po jejích slovech se mi už zase zvedl.

„Musím tě teď připravovat, máš denně tři stříkání, viď?"

„Ano, Madam," povinně jsem odpovídal. Byla to pro mě Domina - Paní jako všechny ostatní.

„Budeme teď spolu každý hezky pomalu onanovat, čím déle, tím víc mě to bude rajcovat a tebe cvičit, jasný?"

„Ano, Madam," odříkával jsem znova povinnou kletbu a nestačil se divit, když si vzápětí vyhrnula noční košili a roztáhla nohy směrem ke mně. Pak si naslinila prst a začala si jím přejíždět poštěváček.

Vzal jsem si ocas mezi prsty a začal jezdit nahoru a dolů. Oba jsme se přitom prohlíželi. Tedy, prohlížel jsem já a ona mě spíše kontrolovala. Užívala si to, o tom nebylo pochyb. Chtěla, abych si pomáhal i druhou rukou a hladil si i koule. Bylo vidět, že jí to opravdu vzrušuje. Stále si střídavě slinila všechny prsty, aby jimi vzápětí zajížděla do své kundičky, stále hlouběji, ale i na povrchu. Snažila se roztahovat stydké pysky hodně od sebe, možná proto, aby se mi ukázala co nejvíce. Bylo toho vidět opravdu dost. S přibývající štávou v jejím lůně jsem viděl, že se blíží její chvíle. Chtěla, abych i já zrychlil a mohli jsme se udělat zároveň.

Začala se svíjet a s přicházejícím orgasmem se nepřestávala hladit a vzrušovat. Měla to za sebou a já, i přes velkou snahu, stále nic. Když to zaregistrovala, vstala, klekla si nade mnou a zasunula si ho tam. Protože mi současně svými dvěma prsty zajížděla do análu, můj orgasmus to jen uspíšilo.

Vzdychala, cpala mi své bradavky do úst a šeptala: „Dej to tam všechno, všechno, dělej, stříkej!"

Nedalo se neposlechnout. Vzepjal jsem se mocně jako býk a v několika dávkách jsem jí to tam nastříkal. Když jsme byli v nejlepším, otevřely se dveře a v nich má hlavní Paní - Domina s druhou pomocnicí. Aniž dala na sobě cokoli znát, řekla prostě:

„Tak dobře, milánkové, teď hezky skončíte a za minutu v hale!"

Unizono jsme, jako provinilci, ze sebe, já i ona, vypravili: „Ano, Madam!"

Exekuci na můj holý zadek vykonala nekompromisně šéfka rákoskou a pak důtkami s koženými proutky. Bílá prdelka mé utěšitelky byla pro změnu cílem bičíku pomocnice. Pustili nám k tomu skladbu Eurhytmics „I've Got An Angel" a přesně v jejím rytmu, střídavě, nám sázely bolestivé rány na naše zadky a stehna. Trpěl jsem i za ni, když se už po prvních ranách rozbrečela. Od té doby se už naše noční setkání nikdy neopakovala.

Moje převýchova se blížila ke svému konci. Má Paní mi sice několikrát dovolila lízat jí kundičku, pěkně si přitom vždycky užívala, ale opětovného vykouření jsem se od ní nikdy nedočkal. To „právo" měl už jen Adam, můj homopartner. Od té doby ještě několikrát... Co bylo ale strašné, dokonce se mi to začínalo líbit. I to, když jsem ho musel kouřit já...

Domina vymýšlela dále ty nejkrutější a nejrafinovanější způsoby, jak mě „výchovně odsemenit", jak tomu říkala. Ale hlavně ponížit, trápit a mučit. V tom byla přímo posedlá a ďábelská. Den před uplynutím mé „smlouvy" se zeptala, jestli si pobyt u ní nechci prodloužit, že bych prý ještě nějaký ten den „převýchovy" stejně potřeboval. Když pochopila, že o tom uvažovat nemíním, rozhodla se, že mi zbytek mé „polepšovny" ještě přisladí ...

:zdroj: http://bdsm-povidky.freebdsm.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dominantni pani saro

(martin, 20. 5. 2016 14:49)

dominantni pani saro vaš otrok martin se hlasi do služby chci vam sloužit na pořad a pokaždi jako vaš pes na voditku

smlouva otroka a psa a čubky

(martin , 17. 7. 2015 14:57)

chci se stat tvim otrokem a psem tvou čubkou a chciti sloužit pokaždi ma dominantni pani saro a to na pořad
vam budu sloužit jak rozhodnete vy ma pani saro